KONST / Litografier / Färglitografi 17412057
nr 1741 2057
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad EA, Waxholmsbåtar, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 34x44 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:45:33
10/11 11:57:46
1.000 kr
17/11 19:40:13
17 nov
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö